Ludzka apatia

apatiyaPochodzę z rzeczywistości, świadomie,do snu. Nie mam sił do myślenia i działania. Sen – słodki lek, gdy jest w tle. Zostają sny. W nich mogę żyć. Znaczenie? Nie ma go. Po prostu nic się mi nie chce. Brak siły wstać z łóżka. Muszę żyć apatią , apatia do wszystkiego …

Wokół chodzą ludzie, rozkwitają drzewa, wszyscy szczęśliwi. A dla ciebie wszystko powszednie, wszystko szare, jak gdyby zimną jesienią. Ci wydaje że wszystko wokół ciebie cierpi, tak samo jak i Ty. I nie dostrzegasz nic, co mogło by zrobić ciebie trochę szczęśliwszym . Jesteś obojętny do wszystkiego. Więc co się stało? Jesteś chory? A może u ciebie apatija? Tak, właśnie apatia, która może przerosnąć do czegoś poważniejszego, do depresji. Rozpatrzmy wszystko to dokładniej.

Apatia do zhyttya – jest, kiedy nie chce się żyć, ale nie ma sił, aby umrzeć. Stan pełnego zmęczenie, bezsenność. Nie chce się poruszać, można godzinami leżać, i patszyć w sufit. Pragnień żadnych! Myśli też. Obojętność do wszystkiego.

Apatia (grec.- bezduszność, obojętność) – to psychiczny stan, który charakteryzuje się wywłaszczonym stanem do teraźniejszości. Człowiek jak gdyby żyje bez emocji, bez lęku, bez problemów.

Podczas apatii człowiek staje się obojętnym do wszystkiego co odbywa się wokół go. Człowiek traci zainteresowanie do otaczającego świata. Patrząc na człowieka, nie ciężko zrozumieć, że on ma jakieś problemy, że on znajduje się w stanie apatii. Ludzi które znajdują się w stanie apatii nie przejawiają interesów, wewnętrznych pobudzań walczyć i osiągać pewnych sukcesów. Ten człowiek chce po prostu leżać na kanapie i nic nie robi
. Za częstą, ludzie myślą, że to jest depresja, ale to inne pojęcie.

Wszystko to naukowe pojęcie, i chciałabym, wyjaśnić wszystko, co mam na myślę. Apatia, to kiedy nawet jeść się nie chce, myśleć, i chociaż coś czynić. Właśnie okropne, kiedy nawet oddychac się nie chce. Nie, to nie pragnienie umrzeć, poprosto człowiek zapomina oddychać, poprosto ma obojętnie na wszystko. I właśnie okropne, nie ma przyczyn, absolutnie nie ma. Apatia powstaje, kiedy stoisz w miejscu i nic nie czynisz. Alboż zajmujesz się tym co ci nie ciekawie.

A w ogóle myślę nie taki straszny problem, jak stosunek do go. Są ludzie które szukają problemy różnej trudności, żeby decydować ich i doskonalić się, a są te, które odnoszą się obojętnie nad swoimi problemami, tym właśnie pogarszają sytuację. Apatyczni osóby należący do tej drugiej kategorii. Tak więc przyczyną apatii, w odniesieniu do życia ludzkiego. Optymiści nie cierpią z powodu apatii. Myślę, że apatia pojawia się, gdy do końca “duchowy” moc. Pozwólcie mi nazwać to tak. Mężczyzna nie chce, a on jest obojętny na wszystko, prawdopodobnie wtedy, gdy koniec siła psychiczna lub gdy psychicznie zmęczony, nazwać to, co chcesz. Wyrwanie się z tego stanu może być lub nagły napływ pewnym wzruszeniem lub stopniowego powrotu do zdrowia.

Chciałbym powiedzieć z własnego doświadczenia o moralny aspekt apatii. Stan apatii do życia, pojawił się u mnie w zeszłym roku. Myślałem, że jestem do niczego niezdolna i obuza dla swojej rodziny, w końcu udaje mi się życie idzie, a ja trochę zatrzymała się w nim. Patrzę, jak przechodzi przez mnie i nic nie mogę zrobić. Wtedy byłam przygnębiona, wydawało się, że mieszkam nie tak jak inni. W tym cziasie, musiałem się komunikować, i opuszczic sobie to. Zacząłem uczestniczyć różnych szkoleniach, prezentacjach, wolontariat. Potrzebowałem zmiany w moim życiu, i dotarłam go.

Apatia, często pojawiają się w moim wieku. Zauważyłam, że wśród moich rówieśników jest bardzo powszechna. A wiesz dlaczego? Wszystko to dlatego, że przyszedłeś do dorosłości, wybrali zawód, który zostaje z nami na zawsze. Na początku myśleliśmy, że nie, a jeśli mi się podoba? Czy chcę całe życie robić? Czy mam prawo wyboru? Potem zaczyna się drugi etap, gdy człowiek zaczyna myśleć, że nie, dlaczego nie stanie. Co nie oznacza, że życie wydawało się przejść przez to. I ostatni etap, pełen apatii.

Niezależnie od tego, wszystkie te obojętne podejście to nie jest konieczne. Przez siebie, apatia nie zdać, trzeba podjąć pewne działania. Ludzie, co nie jest bardzo duża siła woli może rozpocząć korzystanie z alkoholu i narkotyków. Nie rozszerza tilky apatię, ale dodaje również szereg innych trudności. Odzyskiwanie zależy od pacjenta. .Yakscho To też, wymagające i ambitne, zaczyna walczyć ten warunek, próbując krok nad nim silną wolę wysiłków. W tym przypadku, osoba może dogonić państwa namiętności lub depresji.

A jak że walczyć z apatią?

1. Przeszłości nie istnieje, tak co jak go już nie ma. Istnieją tylko wspomnienia.
2. Przyszłości nie istnieje, tak jak jego jeszcze nie ma. Istnieją tylko oczekiwania.
3. Teraźniejsze zależy od postrzegania, myślenia i właściwości osobistych jakości. Zacznijcie z tego …Jak zmieńie się – zmienić się i rzeczywistość.

Większość ludzi wierzy, że apatia to choroba lub coś nienaturalnego, ale należy wziąć apatia, jak jakość indywidualnego charakteru danej osoby. Uważajcie, że to nowy etap waszego życia, który powinniście rozpaczliwie przejść. Zamknijcie się od świata, odłóżcie całe swoje sprawy. Odpocznijcie, pobądźcie z sobą. W żadnym razie, nie zaczynajcie przyjmować różne depresanty. Pierwsze, za wszystko odpocznijcie, i odnówcie życiowe siły.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *