Cierpienie i współczucie

cierpienieCzęstym tematem do dyskusji jest temat cierpienia jest ból, cierpienie przynosi nieszczęście dla całej populacji tego stworzone dla dobra i miłości świat. Na samą myśl o strasznym uczuciem “cierpienie” jesteśmy smutni, tracimy dobrego humoru i myśleć o odwiecznych pytań: Dlaczego mamy cierpieć? Dlaczego Bóg nie chroni nas od męki duszy? Dlaczego mamy czuć ten ból?

Cierpienia. Opisał uczucie bólu serca spowodował czynnik negatywny. W szczególności, tego poczucia winy, separacji, awarii i nędzy na świecie. Cierpienie może powodować żadnych wiadomości . Ile bólu wyrządzone niewinnym ludziom wojny światowej katastrofy, problemy wokół każdego . Jesteśmy prości ludzie , a cierpienie jest nam dane przez Boga jako kara za jednego z naszej głupoty, niezdolność do życia w harmonii i pokoju. To uczucie, że człowiek dał Wszechmogący. Mężczyzna nazywa się na świecie od wielu rzeczy i nie tylko dobre.

Początek cierpienia na ziemi byli Adam i Ewa. Ich historia opowiada, jak kuszące spowodował cierpienie i to było teraz znane. Każdy widzi pokusie, a ona idzie o nie myśląc, że przyniesie wszystkie cierpienia. Oczywiste przykłady obejmują rabunku, kradzieży, życie rozpustne, brak prawa, obrazy ludzi innych narodowości.

Cierpienie każdy porusza się inaczej. Dla niektórych to po prostu wynosi niektórych to straszne cierpienie są trudne do zniesienia dla niektórych jest to motywacja do zrobienia coś do udowodnienia sobie, że “mogę, chcę, ja to zrobię.” Cierpienie indywidualna sprawa. Typowa sytuacja cierpienia – relacje luki młodych ludzi, gdzie każdy człowiek jest niesie to inaczej. Oto zbliża się pytanie dlaczego, po tym mam cierpieć, bo życie toczy się dalej i chcę zrobić wszystko, aby zapomnieć o tej strasznej wrażenie, ale … Ale to zjada nas od wewnątrz i nie żyć w pokoju .

Czujemy się jak palenie wewnątrz powodu nieodwzajemnionej miłości lub skyentist i przejdź do strasznych czynów jak samobójstwo. Za co? Dlaczego Bóg nas nie zatrzyma i nie kusi, by myśleć, że to samo można jeszcze kogoś do kochania? Nikt nie zna odpowiedzi odwieczne pytania i nadal robią głupie działania ludzi rozczarowanych i zamyka się, w wyniku opuszczony, obrażony na świat, wyobcowani człowieka. Niektórzy, wręcz przeciwnie, zapomnieć straszna sytuacja, pogrąża się w świecie rozpusty, jest przewrotny i jedzenia jego duszę. I nie jest to kategoria ludzi, którzy lubią ból i cierpienie. Robią wszystko, aby to uczucie. Dla mnie to jest nieracjonalne i nieludzkie. Mężczyzna, który zranił się, przede wszystkim, Bóg jego, jak stara się chronić nas przed straszliwym bólu iw rezultacie ma kopa siebie.

Ponadto nie jest jasne, dlaczego, kiedy ludzie umierają, musimy czuć się straszne cierpienia i bólu umiera z tego doświadczenia. Po człowiek milknie, pozostawiając dobrej historii, cokolwiek to było, i cały ból utraty spada na barki bliskich. Nie ma znaczenia, który mijamy człowieka, którego żal będziemy intuicyjnie będzie cierpieć.

Współczucie – jest poczucie, że zakłada się zrozumieć ból innej osoby, aby zaakceptować go jako człowieka i zachować w danej sytuacji. To uczucie, nawet wtedy, gdy cierpi na myśli dziwniejszych na co ona zrobiła coś. Jednym z przykładów współczucia jest śmierć wszystkich znanych wokalista i niezwykły człowiek Andrij Kuźmenko, znany wszystkim jako Skriabina. Nie tylko Ukraina, cały świat, który nie słyszał o artyście, jego ruch obsługiwany piosenki ukraińsko-językowe i podziwiał go cierpieć z jego rodziną. Każdy czuł ten ból na siebie, co zmarnować dzień jego śmierci i nadal czuł żal.

Cierpienie jest nieuniknione. To dało nam poczucie, i to będzie koniec ludzkości. Pozbądź jest to możliwe tylko w jednym przypadku – gdy będzie nowy świat, który nie zna wojnę, smutek, cierpienie, a przede wszystkim – poczucie bólu. Teraz mamy okazję, aby zmienić świat, ale biorąc pod uwagę obecny stan kraju – jest nierealne marzenie. Musisz otworzyć linię pokoju i harmonii w świecie zapomnieć, co to cios dla duszy i serca, zapomnieć o wszystkich kłopotach, i tylko wtedy, gdy mamy tylko przywrócić pobłogosławił mnie świat Bóg otwiera nam drogę do życia wiecznego. Patrzę na naszym świecie i zrozumieć – wszyscy cierpią na zawsze, chyba że katastrofa świat się stać, zniszczyć wszystko, co żyje i świat są wysyłane “nowy” Adama i Ewę.

Etyka dość humanitarny nauki, które stawia się na najważniejszych zagadnieniach i norm moralnych zachowań w społeczeństwie, i cierpienia zarówno wymienionej rzeczy. chcesz wyrzucić i zapomnieć. Jeśli jest dobrze iść głębiej w ten temat etyki może zrozumieć, co mówi ludziom o pokoju i harmonii, że trzeba odrzucić wszelkie zniewagi i złe chwile. Jest to nauka, która łączy ludzi ze wspaniałym poczuciem radości, śmiechu, szczęścia i norm moralnych. Jednak w XXI wieku, to dyscyplina traci moralne jakości edukacji, że jest dość negatywne. Odrzucamy moralność siebie i zapomnieć cel nauki.

Dziś dla mnie jednym z najbardziej bolesne cierpienia jest sesja. I nie tylko dla mnie, ale dla każdego ucznia. Patrzę na każdym ważnym wydarzeniu w moim życiu, a każdy egzamin odpowiedzi i martwić się, a jeszcze bardziej cierpieć, gdy coraz niską ocenę. To wszystko prawda. Równie nauczyciel i cierpi, gdy zmuszony do negatywnej oceny . ale jaka jest sytuacja zwykle: student, który nie studiował i otrzymał F cieszymy się, że to już nie dotknął, nie zdając sobie sprawy, jak frustrujące sprawia, że inne osoby przynosi ból i nauczyciela rodzice.

W tej kwestii można mówić zawsze, analizy wszystkich aspektów tego problemu i zagłębić się w historii religii, aby zrozumieć istotę, ale lepiej jest zakończyć w tej nocie. I zdemontowane problem i przedstawił swoje poglądy bardziej pod względem religii, jak etyka traktuje ten problem w sposób humanitarny i pokazuje bardzo mało. To jest religią otwarte pytanie o pierwszych ludzi, którzy cierpieli najczęściej.

Myślę, że trzeba bardziej uzasadnione w leczeniu bólu i robią śmieszne rzeczy, aby zrozumieć, dlaczego mamy to uczucie i być w stanie go używać prawidłowo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *